Soru:

Bütün kızlar benimle ilişkiye girmek istiyor
18 yaşındayım. Bütün kızlar bana hasta. Hepsi benimle ilişkiye girmek istiyor ama bende tık yok. Acaba ne yapmalıyım?

Cevap:

Yavrum, senin tık’ına ben biraz sonra tıklayacağım. Ve biraz senin aklına bakacağım. Memleketi hasta ettin be kelek! Hangi kızlar bu hastalığa yakalandı? Yoksa domuz gribi senden mi kaynaklandı? Zaten her konuda salgın var ülkede. Bir de senin yüzünden bütün kızlar kederde. Bilmiyorlar, senin tık, tıklamıyor!!! Senin aklın galiba başka şeyler sayıklıyor. Bana bak, benim aklımı tıklatma, tepemi attırıp beynimi tırlatma. Otur, oturduğun yerde. İki tutam saçına jöle sürdün diye kendini dev aynasında görme. Kimsenin de başına çorap örme. Ayıp oluyor, kendini de bulunmaz Hint kumaşıymış gibi övme.

Soru 2:

Kızlar benimle ilişkiye girmek istiyor
16 yaşındayım. Cinsel organımın boyu 12 santim. Sizce normal mi? Bir de bazı kızlar benimle cinsel ilişkiye girmeyi düşünüyor. Ama ben penisimin boyuyla dalga geçerler diye korkuyorum, bahaneler uyduruyorum.

Cevap 2:

Sevgili yavrum, nasıl anlıyorsun kız arkadaşlarının seninle yatmak istediğini? Kendinizi nerede ve hangi ülkede sanıyorsunuz? Ülke sorunlarla kavruluyor. Sizler okulu, işi bıraktınız, seksle eğlence arıyorsunuz. Hadi be, hemen dersinin başına. Bırak onu kendi haline. Biraz daha büyü. Bu haliyle bile sana yeter de artar bile.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: