Soru:

Eskisi gibi istekli değilim
25 yaşında, 1.90 boyunda bir askerim. Kadınlara ve mastürbasyona hiç ilgim kalmadı. Askerden önce 90 kiloydum, haftada 5-6 defa mastürbasyon yapardım ya da ilişkiye girerdim. Şimdi 120 kiloyum. Bir de akşam 21.00’e kadar çalışıp gece 22.00-24.00 nöbete gidiyorum. Gece 01.00’de yatıyorum. Evli kadınlar benimle birlikte olmak istiyor, ama kabul etmiyorum. Ne yapacağım?

Cevap:

Değerli asker, önce hazır ol, hizaya gel. 120 kilonun 40 kilosunu ver. Uzun yaşaman, mutlu olman, sağlığın bununla ilgili. Sen 90 kilodayken mi yoksa 120 kiloluk halinle mi bütün kadınlar seninle yatmak istiyordu? Bu beni rahatsız etti. Bütün kadınlar seninle niye yatmak istesin ki? Nerede o kadınlar? Sen güzel güzel askerliğini bitir. Dönüşte bir mail at. Seninle ciddi ciddi uğraşayım.

Soru 2:

Cinsel isteksizlik başladı
3 aylık evliyim. İlk 70 gün her gece ilişkiye girdim. Son 10 günde haftada 5 kez birlikte olduk. Bende isteksizlik sorunu var, ne yapabilirim?

Cevap 2:

Değerli okurum, karnını tıkabasa doyurmuşsun. Kebap, baklava, börek, irmik helvası, pilav, çiğ köfte yemişsin, mide ağzına kadar dolmuş. Şimdi önüne yeniden bir tepsi kadın göbeği getirmişler, sen yiyememişsin. Yani yemek istememişsin. Ne olacaktı yani? Biraz bekle, acık. Acıkınca yeniden otur sofranın başına. Ama açgözlü olma. Sonunda mide isyan ederse seni ben bile kurtaramam. Orta yolu izle.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: