Soru:

17 yaşındayım. Penisimin boyu normalden çok daha uzun ve kalın. 19 santimin üzerinde. Bir kere kız arkadaşımla cinsel ilişki yaşadık ama çok fazla acı verdiğinden dolayı bir daha benimle birlikte olmak istemedi. Penisin küçültülmesi için bir çare var mı?

Cevap:

Penizinizin daha fazla uzayacağını sanmıyorum. Penisin uzun olması esasında cinsel ilişki sırasında kısalığına göre daha fazla zorluk yaratır. Birleşme öncesi kısmın uzatılması ve uygun pozisyonlar, gerekirse ilişki sırasında arada bir yastık kullanımı ile sorun halledilebilir. Kısaltıcı bir ameliyat yapılmamaktadır.

Soru 2:

Küçültmek mümküm değil mı?
Eşimin penisi çok büyük. Her seferinde acı çekiyorum. Acaba penisi küçültme imkanı var mı?

Cevap 2:

Penis küçültme ameliyatı diye bir ameliyat yok, gerekirse kayganlaştırıcı kullanarak, derine penetrasyon sebebi olan pozisyonları tercih etmeyerek ve araya yastık koyarak bu sorunu halledebilirsiniz.

Soru 3:

Eşimin penisi çok büyük, küçültülemez mi?
23 yaşında, evli bir kızım. Eşimin penisi çok büyük. Birlikte olduğumuzda canım yanıyor, acı çekiyorum. Cinsel yaşamımız iyi gitmiyor. 3 yıllık birlikteliğimiz var ve iyi gitmiyor. Onu çok seviyorum. Acaba onun cinsel organının küçültülmesi mümkün mü? Nerede, nasıl yaptırabiliriz?

Cevap 3:

Sevgili okurum, çok zor bir sorun. Penisin herhangi bir yöntemle küçültülmesi söz konusu değil. Tek yöntem, onu idareli kullanmak. Bunu da siz aranızda keşfedin. Ne şiş yansın ne kebap. Yapabileceğiniz bundan ibaret.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: