Erken boşalma ilk cinsel hayatınızın denemesinde karşılaşacağınız cinsel sorundur. Kadın genital bölgesinde kadın boşalmadan meninin gelmesine erken boşalma denir. Erken boşalma probleminiz yoksa, ortalama 30 dakika meni gelmeden cinsel ilişkiye girmeniz lazımdır. Erkekler erken boşalırken kadınlara da mahçup olurlar. Bu mahçupluk ereksiyon sorununuda beraber getirir.

Erken boşalmanın ilacı var mı?

Erken boşalmanın ilacı geciktirici ürünlerdir. Bu ürünlerden speyler boşalmayı geciktirmek için üretilmiştir. Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Sprey çok güçlü ve kalitelidir. Almanya dan ithaldir. Erken boşalmayı 45 dakika ila 1 saat arası geciktirir. Tam zamanında boşalmanızı sağlatır.

Erken Boşalmayı önlemek için neler yapmalıyım?

Cinsel birleşme anında dilinizin ucunu damağınıza hızlı bir şekilde bastırın ve bu sırada dilinizi kasın. Bu hareket boşalma anınız yaklaştığınızda geri dönmesine neden olacak ve erken boşalmayacaksınız veya Erken boşalmayı geciktirici spreyleri deneyip uzun cinsel birleşmenin keyfine varın.

Dooz Geciktirici Sprey

Dooz Geciktirici Sprey satın almak için tıklayınız

Efsane olacaksın. Manita spreyi ile  Seks partnerini orgazm a ulaştırcaksın. Seninle bir kere yatan kadın tam zamanında boşaldığın için sensiz seksi dahi düşünmeyecek.
Erken boşalmaya sebep olan aşırı duyarlılığı önleyerek ilişki sürenizi maximuma ulaştırır bu sayede her zamankinden çok daha uzun ilişkiler yaşayabilirsiniz. Dooz geciktirici  sprey çok etkili bir geciktirici spreydir.

Erken boşalmaya kolay ve etkili çözüm 

Almanya’dan ithal edilen Dooz Geciktirici Sprey erken boşalmayı önleyici etkisinin yanında , barındırdığı E vitamini sayesinde ereksiyonuda güçlendirir.

Erken boşalmaya çare, geciktirme spreyi  dooz   ile cinsel ilişkinizi uzun ve sorunsuz yaşayabilir, partnerinize mahçup olmazsınız. Her 5 kişiden 1 inde bulunan erken boşalma, erken gelme sorunu kader değildir. Geciktiriciler arasında en etkili geciktirici sprey olan dooz geciktirici  sprey ile cinsel ilşikide esnasındaki güveniniz artacak ve cinsel ilişki süresinizi uzatacaksınız. Etkili geciktirici spray dooz forte  Geciktirici Sprey ile erken boşalmaya son verin.

Geciktirici kullanacaksanız size dünyanın sayılı ürünlerinden güçlü geciktirici dooz geciktirici spreyi öneririz.

Dooz Geciktirici Sprey 1 saate yakın gecikme sağlayabilir. Geciktirici sprey sertifikalandırlmış güçlü bir geciktirici sprey dir.

İlişkiye girmeden 30 dakika once penisin uç  dip ve orta  kısmına 2 şer kere sıkılıp masaj yaparak iyice yedirilerek kullanılan Dooz geciktirici  Sprey ortalama 200 kullanımlıktır.

Geciktirici Sprey | Viga Sprey

Süper Viga 50.000 Yoğunluklu Geciktirici Sprey

Geciktirici Sprey Nasıl etki eder

Viga Geciktirici Sprey sipariş vermek için tıklayınız.

Viga Geciktirici Sprey sipariş vermek için tıklayınız.

Bilindiği üzere geciktirici spreyler uyuşturma özelliği ile etki göstererek geç boşalmayı sağlamakta, Viga geciktirici sprey diğer geciktiricilere oranla penisin ön tarafını daha yoğun bir şekilde etki ederek spermin dışarı çıkmasını engeller. Ortalama 1 saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu sprey.

Geciktirici Sprey Kullanımı

150 – 200 kullanımlık olması nedeniylede tercih sebebidir. Tamamen natureldir ve E Vitamini içerir. Geciktirici sprey Penise sıkıldığında Penis derisine herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanıcı Sıkma miktarı ve etkisine göre kullanış miktarını kendisi ayarlamalıdır. Geciktirici sprey viga 50000 ile erken boşalma problemine son verin geç boşalın. Erken boşalıyorum ilaç lazım diyorsanız size en etkili geciktirici spreylerimizden viga spreyi öneririz.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: