Erken boşalma evliliklerin ya da uzun süren birlikteliklerin en büyük düşmanı. Erkek mutsuz oluyor, eziliyor, kadın yarı yolda bırakıldığı için sinirleniyor, tatmin olamadığı için ilişkiye girmekten kaçabiliyor. Beyler, mutluluğunuzun devamlı olması için erken boşalmadan kurtulun. Geminin dümenini elinize alın, eşinizi de üzmeyin…

Erken boşalma sorununuz mu var?

Erken boşalıyorum diyorsanız size Max Man geciktirici hapı öneririz. Erken boşalmayı 1 saate kadar geciktiren geciktirici hap 12 adet geciktirici hapdan ve 12 adet penis sertleştirici hapdan oluşur. Erken boşalmayı geciktirici ilaç siparişi vermek için (0216) 345 07 87 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Soru:

Erken boşalıyorum, ne olur yardım edin
23 yaşındayım, kızlar beni yakışıklı buluyor. Partnerimi tatmin ediyorum ama çok erken boşalıyorum. Durumum çok kötü. Arkadaşlar yarım saat yapabiliyorken benim durumum ne olacak? Ne olur bana yardım edin.

Cevap:

Değerli okurum Allah’ın sopası yok. Ya bir de geç boşalsaydın! Kızları sıraya mı dizecektin? Ben uzaktan uzağa oh olsun diyorum. Neden, çünkü o kızların babası yerine kendimi koyuyorum. Ama ben doktorum, ortada durmam gerekir. Sen de benim hastamsın. Arka çıkmalıyım. Bu durumda kendini zorlamana gerek yok. Evlilik koşullarıyla erken boşalman düzelecek. Sen kendi rotanı düzeltmeye bak. Tek bir yöne yani cinselliğe saplanıp kalma.

Soru 2:

Erken boşalma yüzünden yuvam dağıldı
42 yaşındayım. Eşimden erken boşalma yüzünden ayrıldım. Kendime güvenimi yitirdim. Yeniden evlenmek istiyorum ama korkuyorum. İki yıl ilaç kullandım ama geçmedi. Ne olur bana yardım edin.

Cevap 2:

Değerli okurum, erken boşalmanın tedavisi için evlilik koşullarının içinde olman gerekiyor. ‘Her yiğidin bir yoğurt yiyişi’ vardır. Her doktor kendi hastasından sorumludur. Birisi mide ameliyatını böyle yapar, başkası farklı. Kişiye özel değişimler de söz konusudur. Bu nedenle çözülebilen bir konu olduğundan dert etmemeni öneriyorum. Ama evlilik koşullarını da şart koşuyorum. Yani sürekli bir kadınının olmasını.

Soru 3:

Erken boşalıyorum, neden?
28 yaşındayım. Birçok kadınla beraber oldum. Cinsel ilişkiye girdiğim zaman erken boşalıyorum. Neden böyle oluyor?

Cevap 3:

Değerli okurum, erken boşalma sorunun var. Bu düzelecektir, tedavi edilebilen bir olay. Burada benim doktorca koşulum, evlilik ortamının oluşması. Ya sürekli bir ilişkin olacak ya da evli olacaksın. Çünkü o zaman tedavide başarı sağlanıyor.

Soru 4:

Erken boşatıyorum, ne yapacağım?
33 yaşındayım. Benim sorunum çok erken boşalmam. Bu boşalma sorunu beni yıprattı. Acaba benim sorunum ten uyuşmazlığı mı ya da genelde para karşılığı bu ihtiyacımı giderdiğim kadınlar mı?

Cevap 4:

Erken boşalma çok sık görülen bir sorun. Çoğu zaman psikolojik sebeplerden kaynaklanıyor. Örneğin tedirgin bir ortam veya yabancı bir partner gibi. Çiftlerin birliktelik süresi uzadıkça bu sorun çoğu zaman ortadan kalkmaktadır. Eğer birkaç aylık bir sürede düzelmezse bir üroloji uzmanına danışarak ve bir dönem ilaç kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Soru 5:

Erken boşatıyorum, ne yapmalıyım?
25 yaşındayım. Benim sorunum erken boşalma. Bunun mastürbasyonla ilgisi olabilir mi? Acaba mastürbasyonu terk etsem bir yararı olur mu?

Cevap 5:

Değerli okurum, mastürbasyonu terk etmenin bir yararı yok. Sanıyorum bekarsın. Haftada 1-2 kez mastürbasyon yapabilirsin. Ama tedavi, evlilik koşulları oluşunca düşünülecek bir konu. Şimdilik mastürbasyon yaparken durma, ara verme, başka şeyler düşünme gibi yöntemlerle yeni bir koşullandırma yaratabilirsin. Ama boşalırken asla penisi sıkma, meninin dışarı akışını engelleme gibi fizik hareketleri yapma. Bunların iç dokulara zararı oluyor.

Soru 6:

Erken boşalıyorum, ne yapacağım?
40 yaşında, 14 yıldır evli bir erkeğim. Evleninceye kadar hiçbir şekilde ilişkiye girmedim. Hep kendi kendimi tatmen ettim. Şimdiyse eşimle girdiğim ilişkiden zevk alamıyor, erken boşalıyor, boşaldıktan sonra cinsel organımda ağrı ve acı hissediyorum. Bu durumun düzelmesi için ne yapmam gerekiyor?

Cevap 6:

Değerli okurum, senin gibi çok var. Ülkemizde evlilik öncesi duygusal ilişkilere bile hoş bakılmıyor. Ama bu işler de deneyimsiz olmuyor. 15 yaşında ergenliğe girmişsindir. Yaş 40. Arada geçen bir 25 yıl var. Bir bakıma cinselliğin yarı ömrü. Sen çok gerilerden işe başlayacaksın. Önce cinselliğe alışacaksın. Nitekim 14 yıllık evlilik bu alışkanlığı kırmaya yaramamış. Kadına da yazık olmuş. Doğa düzeninden sapınca bazı olaylarda geç kalınıyor. Bir uzman size çare bulmaya çalışır ama sonunu bilemem.

Soru 7:

Cinsel ilişkiye çok istekli olduğum halde erken boşalma sorunum var. Ne yapmam gerekiyor?

Cevap 7:

Değerli okurum, evli isen ya da evlilik koşulların varsa erken boşalma tedavi edilebilir. Tabii ki gereken öneri ve ilaçları alman için de uzmanla birebir görüşmen gerekiyor. Elden gelen yapılır. Ama mutlaka bir seans doktora gidilmeli.

Soru 8:

Erken boşalıyorum
20 yaşındayım. Erken boşalıyorum, bu da bende özgüven eksikliği yaratıyor. Geciktirici krem kullandım, işe yaramadı. Kendimi zorladım, en fazla 4 dakika sürdü. Acaba nasıl bir tedavi uygulamalıyım?

Cevap 8:

Değerli okurum, erkeklerin aynı zamanda kadınların da büyük sorunu. Erken boşalmanın tedavisi var. İşin önemli bölümü, kişiyi takibe almak. Genelde seanslarla yapılıyor. Bu da para ve zaman demek. Bu nedenle yarıda kesiliyor, sonuç alınamıyor. Ben görüşmenin sonunda telefonla takibe alıyorum. “Olay tamam, sonuç aldık” diyene kadar da işin peşini bırakmıyorum. Yani siz geminin kaptanı oluyorsunuz. Bana koordinat veriyorsunuz. Ben de rotayı çiziyorum. Duralım, biraz hızlanalım, buraya demir atalım. Bunun için de ilacın dozunu ayarlamada gerekirse değiştirilmesinde de rol oynuyorum.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: