Erken Boşalma eskilerin deyimi ile bel gevşekliği cinsel ilişki esnansında hem kadını hem erkeği terdirginlik içinde bırakan başlıca nedenlerden birisi erkeğin çabuk orgazm olup kadın boşalmadan ERKEN BOŞALMASIDIR. Kadınlar cinsel ilişki sırasında birleşmenizn en yüksek istek ve çoşku sırasına erkeklere oranla daha geç varırlar hal böyle oluncada kadınlar boşalamadan erkekler boşalmış olur. Kadın ile erkek beraber boşalırsa çok daha uygun ve çoşkulu olur.

Erkek çoğu zaman cinsel ilişkiye başlar başlamaz hemen boşalıverir. Böyle bir erkekle beraber olan kadında tedirginlik ve cinsel soğukluk başlar.

ERKEN BOŞALMANIN BAZI NEDENLERİ :

– Cinsel ilişkide başarızığa uğrama korkusu

– Cinsel birleşme tekniği ve taktiği konusunda yetersizlik

– Erkeğin meni torbacığının çok dolu oluşu

– Günlük sıkıntılar v.b. gibi nedenlerle erkekler çabuk boşalır.

Size ERKEN BOŞALMANIN ÇÖZÜMÜNÜ sunuyoruz. Erken boşalmayı önleyen GECİKTİRİCİ SPREY VE KREM çeşitleri.

GECİKTİRİCİ SPREY VE KREMLER 2 SAATE KADAR GARANTİLİ GECİKTİRME SAĞLATIYORLAR.

Dünyada yaklaşık erkeklerin %40 ‘unda erken BOŞALMA SORUNLARI görülmektedir. Özel dizayn edilmiş etkili geciktirici sprey formülü sayesinde cinsel ilişki sürenizi uzatabilmeye yardımcıdır. Avrupa’da özel olarak 1970’lerden bugüne aralıksız üretilip tüm Avrupa’da erkeklerin en çok tercih ettiği geciktirici yardımcı ürünü olmuştur. Geciktirici spreyler ile uzun cinsel ilişkiler…

E vitamini içeriği sayesinde penisi besleyerek daha uzun cinsel ilişki ve diri görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Almanyadan ithal geciktirici gelip geçici ürün değildir, 1970 li yıllardan bugüne üretici firması tarafından aralıksız üretilmektedir. Dooz 14000 formen geciktirici ve diğer geciktirici spreylerin taklitlerinden sağlığınız için sakının.Eşlerin beraber cinsel anlamda boşalmalarına yardımcı olur.
ERKEN BOŞALMAYI ÖNLEYİCİ Geciktirici yardımcı spreyi nasıl kullanılır?

TÜM GECİKTİRİCİ SPREYLERİN kullanımı cinsel ilişkiden 45 dakika ve 15 dakika önce penisin uç ve dip kısmına 3 er kere sıkılmak üzere kullanılır. Dooz geciktirici sprey kaç kullanımlıktır?

Geciktirici sprey ve krem çeşitleri hakkında bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. DETAYLI BİLGİ İÇİN Tıklayınız. http://www.mutlupartnerim.com/geciktiriciler.html

Geciktirici sprey ve krem sipariş hattı :
(0216 ) 345 07 87
(0216 ) 450 60 63
(0536 ) 984 71 63 Arayınız.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: