Soru:

18 yaşındayım. Eşimi her gördüğümde onu öpmek, dudaklarına yapışmak istiyorum. Öpüyorum ama bir daha öpmek istiyorum. Eşimle evde yalnız kalınca sevişmek istiyorum ama olmuyor. Ne olur bana yardım edin.

Cevap:

Dudağın da şişme bebek türü olanı var be oğlum. Ben gördüğüm modelleri sayayım, seçim sana kalsın. Bir dudağı yerde bir dudağı gökte devler vardır masallarda. Onlara benzeyen zenci dudakları gibisini mi yoksa pelur kağıdı gibi incesini mi seçersin? İnce dudaklar kapandığında sadece çizgi gibi duranı, kalın dudaklar kapandığında macar salamı gibi olanları vardır. Biraz daha paraya kıyarsan, ağızda dişleri ve geride dili olanları da bulabilirsin. Ama sakın bıyıklı dudakları seçme. Ne olur ne olmaz gıdıklanıverirsin! Seninkisi anasının memesine bağımlı çocuk iştahı.
Meme olmayınca yalancı memeye talim edersin. Öpüşürken nefessiz bırakacağın kızı nereden bulalım? Ya boğulup ruhunu sana teslim ederse… Değerli okurum, herkesin içi fokur fokur kaynıyor ama kaynayan kazanların altında yanan ateşi de biraz kısıveriyorlar. O kadar basit.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: