Gebelik, bel soğukluğu, frengi, AIDS gibi sorunlarla baş edebilmek istiyorsanız cinsel ilişki esnasında mutlaka prezervatif kullanımında bulunmanız gerekmektedir.

Erken Boşalma Sorunu Olan Beylere Özel Geciktirici Etkili Prezervatif

Erken Boşalma Sorunu Olan Beylere Özel Geciktirici Etkili Prezervatif

Tam bir doğum kontrol yöntemi olan prezervatif kullanımı penise takılarak meninin rahime boşalmasına engel oluşturmaktadır. Aynı zamanda cinsel yolla bulaşan hastalıklara engel oluşturan uzatmalı prezervatif kullanımı cinsel ilişkinizin sağlıklı devam edebilmesi amacı ile önerilmektedir. Sertleşmiş penise takılan bu ürün su geçirmez özelliği ile esnek ve dayanıklıdır. Prezervatif kullanımı ile eşinize sağlıklı cinsel geceler yaşatmak ve gecelerinize renk katmak isterseniz bir an önce cinsel ürün satış mağazalarında bulunan prezervatif çeşitleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Geciktirici prezervatif tercihi ile erken boşalma sorununuza da bir an önce çözüm oluşturabilirsiniz. Prezervatif seçiminizi yaparken karma paket tercihinde bulunmanız durumunda farklı etkiler gösteren birden fazla prezervatife sahip olma mutluluğunu tadabilirsiniz.

Suni Vajina

Gerçek vajina hissini yaşayacağınız bir birleşmeyi elinizin altında bulundurmak istemez misiniz? Suni vajina seçiminiz ile bu arzunuzu bir an önce gerçekleştirebilir ve bayan partneriniz olmasa bile evli gibiymiş hissini

Bunu okuyanlar şunları da okudu: