Erken boşalma sorunu olan erkekler eşlerini tatmin edememenin vermiş olduğu huzursuzlukla bu sorunu tedavi edici özelliği bulunan ürün kullanımlarını tercih etmektedirler. Bu ürünlerin en başında sprey, prezervatif ya da krem şeklinde kullanılabilen geciktiriciler yer almaktadır. Geciktirici özelliğe sahip olan bu spreyler kullanımı basit olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Erken boşalmaya yardımcı geciktirici sprey

Erken boşalmaya yardımcı geciktirici sprey

Erken boşalma sorununuz var diye cinsel ilişkiden kaçmak yerine sorunu çözmeye ne dersiniz? Kız arkadaşınızın karşısında küçük düşeceğim korkunuza son dedirtecek bu ürünler sorununuza çözüm getirmekle beraber sosyal hayatınızı da düzene sokmaktadır.

Geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Cinsel ilişkinize anlık çözüm üretmek amacı ile kullandığınız geciktirici ürünler sayesinde eşinizi tatmin edebilme mutluluğunu tadabilirsiniz. Erken boşalma sorununuza anlık çözüm üreten bu ürünü doğru kullanmanız durumunda faydalı sonuçlar alabileceksiniz. Cinsel ilişkinizde sorunsuz bir gece geçirmek arzusu içinde iseniz bu ürün kullanımını bir an önce gerçekleştirmeye başlayarak erken boşalma probleminizi rafa kaldırabileceğiniz cinsel gecelere merhaba diyebileceksiniz.

Penis Büyütme

Penisinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Cinsel yaşamınızdaki küçük penise sahip olma sorununuz için penis büyütme yöntemleri arasında yer alan çeşitli cinsel ürün kullanımlarını bir an önce gerçekleştirebilirsiniz. Kuvvet macunu egzersizleri arasında yer alan egzersiz yapma; penis büyütme amacı ile yapabileceklerinizi anlatan kitaptan yararlanma; ameliyatla ya da cihazla penis büyütme yöntemlerinden yararlanma gibi yöntem tercihlerinde bulunabilirsiniz. Kimi zaman rahatsızlık durumu ile baş ederken (penisiniz küçük olması sorunu) ameliyat ile penis büyütme yöntemlerinden de yararlanabilirsiniz. Ameliyatla penis büyütme seçeneği hekim kontrolünde verilebilecek bir tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Ameliyatla 2- 4 cm arasında büyüme gerçekleştirilebilmektedir. Cihazla penis büyütme işleminde de vakum pompası gibi ürün kullanımlarında bulunabilirsiniz. Vakum pompası da düzenli kullanımlar neticesinde sizlerin istediğiniz uzamayı gerçekleştirebilmenize imkan tanımaktadır. Penisinize egzersiz yaptırarak doğal yollarla herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan büyüme gerçekleştirebilirsiniz. Penisinizin kanla dolmasına yardımcı olmak amacı ile öğreneceğiniz egzersizleri bir an önce uygulamaya başlayarak penisinizi her gün yapacağınız egzersizlerle penisinizi daha fazla uzatmayı öğrenebilirsiniz. Penis uzatmayı öğrenmek için harekete geçmeye hazır mısınız?

Bunu okuyanlar şunları da okudu: