Soru:

Her gördüğüm kızla ilişkiye girmek istiyorum
16 yaşındayım. Her gördüğüm kızla ilişkiye girmek istiyorum. Günde 6-7 kez mastürbasyon yapıyorum. Bundan nasıl uzaklaşabilirim? Sevgilimle de düzenli olarak ilişkiye girmek istiyorum. Bunu nasıl başarabilirim?

Cevap:

Sevgili okurum, sen umutsuz vaka gibi görünüyorsun gözüme. “Deveye boynun neden eğri?” demişler. “Nerem doğru” diye cevap vermiş. Neyini düzelteyim? Seks delisi gibi olmuşsun. Her adımın biraz daha bataklığa yuvarlanma anlamı taşıyor. Hayat senin. Bu konudaki bütün sıkıntıları sen yaşayacaksın. Faturaları sen ödeyeceksin. Herkes 16 yaşından geldi geçti. Bir de onlara bak. Kiminin çalışmaktan canı çıkıyor. Kimi derslerde kırık not almamak için gözünün ferini yitiriyor. Sense maşallah!!!

Soru 2:

Yemeklere şap koysam faydası olur mu?
Günde 7 kez mastürbasyon yapıyorum. Bazen dersten izin alıp çıktığım bile oluyor. Sokakta gördüğüm her kadından etkileniyorum. Sizce şap alıp yemeklere koysam faydası olur mu?

Cevap 2:

Yaramaz çocuk, şapı mapı bırak. Hapı yut, hapı. Hangi hapı biliyor musun? Akıl ve irade hapını. Kutu kutu yut. Bu durumda sana hiç kimse yardım edemez. Sonun ne olacak? Evleneceksin. Kadın yatakta, sen banyoda mastürbasyon peşinde. Demedi deme. Çünkü irade yama tutmuyor. Ona senin beyninden kaynak yapman lazım.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: