Soru:

İlişkiye girerken prezervatif takmıştık, sonunda bulamadık
1 aylık evliyim. Prezervatifle korunuyoruz. Ancak geçenlerde çok ilginç bir şey oldu. İlişkiye girerken prezervatif vardı ama sonradan bulamadık. Sizce vajinaya kaçmış olabilir mi? Eğer öyleyse bunun bir zararı olur mu?

Cevap:

Kaçtı yavrum, kaçtı. Ne kaçtı? Fare yuvasından kaçtı. Doğrudur, kaçar. Kaçtı okurum kaçtı. Ne kaçtı? Kuş kafesten kaçtı. Kaçar vallahi. Kaçtı yiğidim kaçtı. Ne kaçtı? Prezervatif vajinaya kaçtı? Kaçar mı? Kaçar. Peki neden kaçtı? Olasılıklar şunlar. Penisten korktu ve rahatsızlandı kaçtı. Vajinayı sevdi, “Ben buradan ayrılmam” dedi, kaçtı. Başka: Cart curttan bıktı. Sarması, lastiği gevşekti kaçtı işte. Ya sonunda kaçtı. Bulmak için el ilanları bastır. Evin içinde her odaya astır. Tuvalete süzgeç koydur. Yine bulamayacaksın. Onu makamında ara. Zaten çıkacak. Çünkü bu sıcaklarda orada uzun süre kalmaz ve karına da zararı olmaz.

Soru 2:

Acaba sevgilim gebe kaldı mı?
Kız arkadaşımla ilişkiye girerken prezervatif içinde kaldı. Boşaldıktan sonra çıkardık. Acaba kız arkadaşım hamile kalmış mıdır?

Cevap 2:

Sevgili okurum, bu kuşkuları ben nasıl bileyim? Biraz sabredin. Adetini görmezse 15-20 gün daha bekleyin. Sonra bir gebelik testi yaptırırsınız. Bildiğim kadarıyla eczanelerde bile yapılıyor. Ancak bu dediğim süreyi kafanıza bir şey takmadan çok rahat atlatın. Çünkü sözünü ettiğin gebelik olasılığı zayıf.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: