Soru:

19 yaşındayım, Mersin’de oturuyorum. İlişkiye girersem penis boyum uzar mı? Büyüklerim öyle diyor. Her hafta sonu geneleve gidiyorum ve hayat kadınlarıyla ilişkiye giriyorum. Sizce çözüm olur mu? RUMUZ: MERSİNLİ

Cevap:

Mersinli, Haydar Amcan senin kulağını çeksin mi? Sen ne diyon bu işe? Hafta sonu adres belli. Neresi, neresi? Mersin genelevi. Hangi numara? Sormaya gerek yok. Kadınların tümü seni biliyor. “Haa, o sülük kaşlı çocuk mu?” diyor. Senin dadandığın odanın numarasını da veriyor. Ben seni aradım ve buldum. Bak benden kaçamazsın. İki de bir öyle oranı buranı sorumsuzca açamazsın. Kazandığın paralan ise, bir hayal uğruna kadınlara saçamazsın. Ne yapacaksın onu? Ölümünden sonra bir müzeye mi göndereceksin? Bak senin boyun da büyük ama santimetreler sana olmuş bir yük.

Soru 2:

19 yaşındayım. Penisim 16 santim. Bu uzunluk ileride cinsel hayatımda sorun yaratır mı? Ben daha uzun olmasını istiyorum. Büyütmem mümkün mü? Arkadaşlarım “İlişkiye girdikçe uzar” diyor. Mastürbasyon yaparken birkaç dakika içinde boşalıyorum. Acaba bende erken boşalma sorunu mu var?

Cevap 2:

Değerli okurum, erken boşalma adayısın. Penisin anatomi kitaplarının verdiği 15 santimetreden uzun ama sen nedense daha uzununu istiyorsun. Uzun olunca ne yapacaksın onu da anlayamadım. Boy uzatmak için seks yapılsaydı, çok yapanlarınki 40 santime çıkardı. Yapmayanlarda küçük parmak boyunda kalırdı. Böyle saçma sorulan nereden buluyorsunuz anlamadım.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: