Vibratör veya yapay vajina gibi seks oyuncaklarının uygulanmasına, kaydırıcı ürünlerin kullanılması çok önemlidir. Kaydırıcılar, aletin cinsel organlar bütünleşmesine yardımcı olacaktır. Bu şekilde, herhangi bir sürtünme durumu yaşanmayacaktır. Sürtünme ile kızarıklıklar ve alerjik reaksiyonlar görülebilir. İşte bunun için kaydırıcılar alınmalıdır. Bu ürünleri eczanelerden, seks shoplardan veya cinsel organları ürünleri satan online mağazalardan alabilirsiniz. Kaydırıcılar, sprey, krem veya jel olarak imal edilmektedir. Özellikle, meyve kokulu olanları tercih ederseniz, kullanımı sırasında hoş kokularla daha zevkli olabilir.

KAYGANLAŞTIRICI ÜRÜNLER VE KULLANIMI

Cinsel ilişkide vajinal kuruluk sorununu kaydırıcı ve kayganlaştırıcı ile aşın.

Cinsel ilişkide vajinal kuruluk sorununu kaydırıcı ve kayganlaştırıcı ile aşın.

Bayanların cinsel organlarında zaman zaman kuruluk yaşanabilir. Buna neden olan, bazı rahatsızlıklar veya ilaçların yan etkileri bulunmaktadır. Kuruluk, önemsenmezse, yaşam kalitesini azaltan bir durumdur. Bu nedenle, mutlaka takip edilmeli ve üzerine gidilmelidir. Öncelikle, kuruluk yaşayan hanımların cinsel ilişki sırasında, acı çekmeleri ve zamanlar ilişki kurmaktan kaçınmaları yaşanmaktadır. Bu durum da cinsel soğukluğa neden olmaktadır. Bu tip bir rahatsızlığı olan hanımların mutlaka kayganlaştırıcı ürünler kullanmaları gerekmektedir.

Seks oyuncakları çoğunlukla silikon adlı malzemeden üretilmektedir. Bu malzeme insan dokusuna çok yakın olup, alerjik değildir. Ancak, seks oyuncaklarının cinsel organlarla temas etmesi durumunda, bazı tahrişler yaşanabilir. Bunun yaşanmaması ve aletlerin zevkli şekilde kullanılması için kayganlaştırıcı sürülmesi yerinde olacaktır. Aksi takdirde, istenmeyen bazı cilt reaksiyonları yaşanabilir.

Kayganlaştırıcı ürünler, jel ve krem şeklinde imal edilmektedir. Cinsel ilişki öncesinde cinsel organa veya aletlerin üzerine sürülebilir. Ürün hemen etkisini gösterecektir. Bitkisel içerikli olduğundan, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bir bakım kremi olarak düşünebilirsiniz. Her cilt tipi için uygundur. Bu nedenle, kadın veya erkek herkes kullanabilir. Ancak, önerilen miktardan fazla kullanmanız doğru olmayacaktır. Aşırı kullanım hem gereksiz olabilir, hem de bazı kızarıklıklar yaratabilir. Ürünlerin çilek kokulu, egzotik meyve kokulu, elma kokulu olanları bulunmaktadır. Bunlarla, daha zevkli kullanım sağlayabilirsiniz.

Cinsel ilişki sırasında zevkli anlar yaşamak için bazı cinsel ürünlerin kullanılması yerinde olacaktır. Kayganlaştırıcılar dahil, bunları almak için seks shoplardan ve online alışveriş mağazalarından yararlanabilirsiniz. Gönderimler kapalı kutular içinde yapılmakta olduğundan, rahatça alım yapabilirsiniz.

En çok yorum alan sayfalar: