Soru:

Kilo yüzünden mi penisim çok küçük?
18 yaşındayım. Penisimin boyu 7 santim. Penisimi nasıl büyütebilirim? Kızlar benimle dalga geçiyor. 98 kiloyum, acaba penisim kilo yüzünden mi küçük? Kız arkadaşım da çok istekli. Ne yapmam gerekiyor?

Cevap:

Değerli okurum, ereksiyon hali mi, sönük hali mi? Kasıklarda biriken yağ 2-3 santim penisi yutar. Zayıfla. Benim merakım kız arkadaşların nerede ve nasıl görüyor bunu? Yani striptiz mi yapıyorsun? Bana göre, dışarıdan kolay belli olmaz, göbeğin bir parça örtüyor onu. Kilolular dar pantolon giyemediğinde dış kapı gözlere kapalı. Görüntüyü içeri alalım. Endoskopi yapsalar, böyle bir makineleri yok. Anladım, seninkilerde insanı çıplak gösteren gözlüklerden olmalı. Seni köftehor! Eğer olayı doğal olarak gösterme aşamasına gelmişsen ve yakaladığın kuşu avucundan kaçırıyorsan, tatlı dilden, güvenden, sevgiden bir ağ ör. Kızın dünyasını onunla sar ki senden kopamasın. Buna rağmen giderse arkadan el değil, beyaz mendil salla.

Soru 2:

31 yaşındayım. Penis boyum kısa. Sağlıklı bir cinsel birleşmenin gerçekleşmesi için penis boyu ne kadar önemlidir? 125 kiloyum. Kilomun penis boyumun kısa olmasıyla ilişkisi var mıdır? Eşime karşı mahcup olmaktan korkuyorum.

Cevap 2:

Kilosu daha doğrusu yağ oranı fazla olanlarda göbek altındaki yağ dokusu penis köküne doğru yıkılarak penisin olduğundan daha kısa hatta bazen gömük halde durmasına neden olur. Sırf bu nedenle bu bölümdeki yağların alınmasına yönelik ameliyatlar da yapılmaktadır. Fakat bu durum sertleşen penisin fonksiyonel boyunu fazla etkilemez.

Soru 3:

Zayıf olsam penisim kaç santim olur?
18 yaşındayım. Boyuma oranla kiloluyum. Penisim 11 santim. Böyle kalacak diye korkuyorum. Zayıf ve atletik olsam kaç santim daha kazanırım? Cinsel hayatımı etkiler mi?

Cevap 3:

Sevgili okurum, zayıfladığın zaman 13 santime çıkacak. Bu da normal boyudur. Dert edecek bir şey yok.

Soru 4:

Kilo versem penisim uzar mı?
26 yaşındayım, penis boyum 13 santim. 1.82 boyundayım ve 94 kiloyum. Acaba kilo versem penisim uzar mı?

Cevap 4:

Sevgili okurum, penisinin boyu normal. Kasık yağları eridiği zaman 1-2 santim daha ortaya çıkacak. Zaten normal. Normale 2 santim daha eklenirse kuşkular da bitecek.

Soru 5:

Kız arkadaşım “Şişko olduğun için penisin görünmüyor” dedi
Sevgilim çok şişko olduğumu söyledi. Bu yüzden penisimin görünmediğini söyledi. Ne yapsam da kilo veremiyorum. Aşırı mastürbasyonun kilo verdirdiğini duydum. Bunun doğruluğu var mı?

Cevap 5:

Sevgili okurum, ne dedin, ne dedin? Sen ne dedin? Sakın Ender Saraç Hoca duymasın, buna fena bozulur. Sizler için elinden geleni yapıyor, yazıların arasına da editörler resimler atıyor. Yeme dediği de iştah açıyor. Ye dediği zaten akıldan çıkmıyor. Geçen gün bir kız resmi vardı. Doğrusu bakmaya bile doyulmuyor. Öyle biri tek başına adamını soyup soğana çeviriyor, ‘Yiğidi de muhtaç ediyor acı soğana’. O yazılanlardaki formülleri uygula. Eğer aşırı mastürbasyon kilo verdirseydi, şu kısıtlı ortamda gençler mum gibi erirdi. Hazır yemek (Fastfood) bol göbek, mastürbasyonlar bunu eritecek. Yok böyle bir formül, kendi formülünü kendin bul.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: