Soru:

Kızları görünce ereksiyon oluyorum
15 yaşındayım. Bir kız gördüğümde penisim hemen ereksiyon oluyor. Dar iç çamaşırı giyiyorum ama işe yaramıyor. Haftada en az 6 kez mastürbasyon yapıyorum. Yine de durum düzelmiyor. Ne olur yardım edin.

Cevap:

Sevgili çocuğum, daha çok küçüksün. Penisin ereksiyon olup olmaması senin elinde değil. Ama yavaş yavaş frenleyebilirsin. Koşarsın, zıplarsın, erkek arkadaşlarınla maç yaparsın. Ciddi kitaplar okursun, ders çalışırsın. Bilmece çözersin falan filan. Hadi yavrum, kıyısından, köşesinden başla. Mastürbasyonu da biraz azaltıver. Bak o zaman herşey nasıl yoluna girecek.

Soru 2:

Güzel kız gördüğümde cinsel organım sertleşiyor
16 yaşındayım. 3–4 gün mastürbasyon yapmadığımda idrarımı yaptıktan sonra boşalıyorum. Bir de cinsel organım güzel bir kız gördüğümde, hiç beklemediğim anda sertleşiyor. Sizce ne yapmalıyım?

Cevap 2:

Değerli okurum; sana yardım değil gıpta ediyorum. Helal olsun. Önce kendinin sonra penisinin kıymetini bil. Enerjisini harcama. Dengeli ve ılımlı kullan. Hem ruhen hem bedenen. O kendi bildiğini iyi yapar. Sen fazladan müdahale etme. İki de bir, ne var ne yok diye misafirliğe gitme. Onun da yalnız kalmaya ihtiyacı var, bunu böyle bil. Mesajı aldıysan ne ala.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: