Penis çeşitleri genel itibari ile cinsel hayatında sorun yaşayanların tercih ettikleri ürünler çerçevesinde yer almaktadır. Çeşitli sekshop marketlerden ya da cinsel ürün satışı yapan internet sitelerinden temin edilebilen bu ürünler arasında penis boyunu büyüten yani büyük penise sahip olmanıza yardımcı olan ürün olarak bilinen uzatıcı penisler olarak bilinmektedir. Penisinizi büyük gösteren bu ürünler 4- 7 cm arası büyüme gerçekleştirerek penisinizde istediğinizi elde edebilmenize yardımcı olacak ürünler çerçevesinde yer almaktadır.

Penis için çeşitli ürünler

Penis için çeşitli ürünler

Yaklaşık 10- 15 cm uzunluğunda penise sahip olan kişilerin tercih ettikleri uzatmalı penisler haricinde penis çeşitleri olarak motorlu vibratör, penis yüzüğü, uzatmalı prezervatif, mini vibratör, gerçek penis gibi penis çeşitleri de bulunmaktadır. Penisi ortalama 7,5 cm’e kadar büyüten penis çeşitleri de genel olarak küçük penisli olanların tercihleri arasında yer almaktadır. 1. Sınıf üretimle kaliteli malzemelerden yararlanılarak tercih edilen bu ürünler genel itibari ile müşteri memnuniyetini kazanmış ürünler çerçevesinde yer almaktadır.

Geciktirici Nasıl Kullanılır

Geciktirici kullanımı genel olarak bireylerin erken boşalma sorunu ile karşı karşıya kaldıkları zaman başvurdukları yöntemler arasında yer almaktadır. Geciktirici tercihinde bulunan bireyler krem ya da sprey çeşitliliği arasından tercihte bulunarak seçim yapmalıdırlar. Adeta lokal anestezi yaparmış gibi uygulanan geciktirici ürün geciktirici sprey olarak bilinmektedir. Sprey kullanımlarında penisin sünnetlik kısmına sıkma işlemi gerçekleştirilerek uyuşturma işlemi gerçekleştirilmektedir. Cinsel ilişkiden ortalama 5 ya da 10 dakika önce kullanım gerçekleştireceğiniz bu ürünü seçerken dilerseniz krem tipi ürün tercihinde de bulunabilirsiniz. Kremlerde penisin uç kısmına masaj yapar gibi sürülebilir. Bu krem ve sprey tercihlerinde bulunarak geç boşalma gerçekleştirebilir ve kişisel ihtiyaçlara göre kullanımı gerçekleştirilmektedir. Geciktirici sprey de penisin baş ve sünnetlik kısmının birleştiği bölgeye uygulanması gerektiği unutulmamalıdır. Geciktirici krem kullanımlarında kesinlikle penisin ağız kısmına uygulama yapılmamalıdır. Beklenmeyen yan etkilere maruz kalma durumunuzda mutlaka doktora başvuruda bulunmalısınız. Erken boşalma sorununuz varsa bu sorundan kaçmak yerine sorun ile baş etmeyi deneyerek geciktirici özelliği bulunan ürün kullanımlarından kaçınmamalısınız. Siz de geciktirici sprey ya da geciktirici krem kullanmayı denemek istemez misiniz?

Bunu okuyanlar şunları da okudu: