Soru:

Penisimi nasıl büyütebilirim?
24 yaşında bir gencim. Penisim 6 santim. Bu yüzden kızlara karşı hiç ilgim yok. Ne yapmam lazım? Arkadaşım kendi penisinin 16 santim olduğunu söylüyor. Kendi gözıerimıe de gördüm. Penisimi nasıl büyütebilirim?

Cevap:

Değerli okurum, ereksiyon hali 6 santim ise küçük. Bu durumda hemen bir üroloji ve endokrinoloji uzmanına başvurman gerekir. Hem de ailenle birlikte. Ama sönük hali 6 santim ise hiç dert etme.

Soru 2:

Cinsel organım çok kuçuk, büyütmenin yolları var mı?
25 yaşındayım. Tek sorunum penisimin küçük olması. Penis büyütmenin bir yolu var mı? Seks shoplarda satılan krem ya da haplarla olacak bir şey mi? Tedavinin yan etkisi var mı?

Cevap 2:

Değerli okurum, ameliyatın dışında tedavisi yok. Penis boyu 9-10 santimden uzun olanlara ameliyat gerekmez. Çünkü işlevini yerine getirir. Sen biraz keyfine baksan diyorum.

Soru 3:

Cinsel organımı tıbbi yöntemlerle büyütebilir miyim?
Cinsel organımın küçük olması beni çok rahatsız ediyor. Cinsel ilişkiye giremiyorum. Boyum 1.96 santim. Penisimin küçüklüğü bununla ilgili olabilir mi? Tıbbi yöntemlerle penisimi büyütme imkanı var mı?

Cevap 3:

Değerli okurum, ameliyatla cinsel organ 1 -2 santim büyür. Ama boyut vermediğin için bir şey diyemeyeceğim. Bana göre normaldir. Ama sana göre küçük geliyor olabilir. Beden ölçüsü bilmeden hangi terzi birine kostüm dikebilir?

Bunu okuyanlar şunları da okudu: