Penis boyu büyüklüğü erkeklerin cinsellik sorunlarının başında geliyor. Türk erkekleririnin penis boyu Avrupalı erkeklere göre biraz küçük ama uzakdoğulu erkeklere göre daha uzun. Penisin boyunun büyüklüğü her zaman kadınlar tarafından tercih sebebidir. Büyük ve iri penisle cinsel ilişki yaşamak isteyen kadınların sayısı azımsanmayacak kadar çok.

penis-pompasiPenisin normalde 12 cm büyüklüğü kadın vajinasında vajina duvarlarına çarpıp kadının zevk almasına yeterli oluyor. Ama 15 cm – 18 cm hatta 20 cm’lik büyük ve kalın penis kadının vajinasının daha zevk duyulan kısımlarına ulaşarak kadının çok daha fazla zevk almasını sağlatıyor.

Penisiniz sönük ve kalkık halde penis uzunluklarında farklılıklar vardır. Penisiniz uzun halde size 13 cm yeterli olacaktır. Daha fazlasınıda istemek kadınların en doğal hakkıdır. Erkek penisi ile çalışma yapan bilim insanları penisi geliştirici ve büyütücü pompaları 30 yıl önce bulmuşlardır. Penisteki kan dolaşımını hızlandırıp penisteki dokuları genişleten penis pompası bulunduğundan bugüne penisini büyütmek isteyen erkekler tarafından kullanılmaktadır.

Penis boyunu büyütüp genişletmek isteyen erkeklere özel penis pompaları…

PENİS POMPASI NASIL İŞ GÖRÜR?

Penis pompası günde akşamları sadece 5 dakika uygulayarak iş görür. Penisteki gelişmeye müsait dokuları harekete geçirerek penisin boyuna ve enine büyümesine yardımcı olur.

PENİS POMPASINI KAÇ GÜN KULLANMALIYIM ?

Penis pompasını akşamları sadece 5 dakika ve topma 60 GÜN KULLANMALISINIZ (Fazla kullanım önerilmez).

PENİS POMPASININ ZARARI VAR MI?

Penis pompasının bugüne kadar zararı olmamıştır. Günde 5 dakika aşılmamalıdır.

PENİS POMPASI SİPARİŞİ

Penis pompası size kapalı pakette ulaştırılır ve ödemenizi paketinizi alırken yapabilirsiniz. İthal penis pompası sipariş telefonları:
(0216) 450 63 93
(0216) 450 60 63
(0536) 984 71 63

Detaylı bilgi için : Penis pompası

SİZ DE PENİSİNİZİN BOYUNU 4 CM’ye KADAR BÜYÜTMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: