Protez penis elle tutulabilecek kadar penis ebatlarındaki küçücük bir alettir, düzenli bir şekilde titrer. Protez penisler pillede çalışabilir, elektrikli de olabilir. Değişik ebat ve şekillerdedirler. Bazılarında titremenin hızını ayarlayan düğme, vücudun farklı bölümleri için ek parçalar ve dokununca acıyan kasları uyuşturmak için ılıklık vardır. Bazıları elde tutulur ve bazılarında elinizi yerleştireceğiniz yer vardır, parmaklarınızın ve elinizin titremesine sebep olur. Sıkı kasları yumuşatmak ve gevşemenize yardımcı olmak için protez penisler harika aletlerdir. Cinsel organınızda da çok hoş hisler uyandırırlar. Parmaklarınızla uyarırken, cinsel organınızı ovuyorsunuz, okşuyorsunuz. Protez penisin yaptığı aynı şeyin daha hızlısı, bir elin yapabileceğinden çok daha hızlı ve düzenli olanı. Özellikle orgazm olmayı öğrenirken bazı kadınlar bu nitelikte cinsel uyarılmaya ihtiyaç duyar.

Protez PenislerBelki de protez penis kullanımıyla ilgili en büyük korku ondan zevk alınması, orgazm olunması ve sonsuza dek ona bağımlı kalınmalısıdır. “Bağımlı” olacağınızdan korkmak, protez penisin sağladığı zevk alma duygularını tadamamanıza sebep olur ya da onu kullanmak için yeterince rahat olmanızı zorlaştırır. Realistik kelimesinin anlamı genel olarak “gerçekçi” olarak kabul edilebilir. Bu noktada ise realistik penis şu şekilde tanımlanabilir, gerçeğe en yakın tıpkı gerçek penis görüntüsü ve dokusu hassasiyetinde olan penislerdir.

Bu realistik penisler gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar kaliteli olup kendi arasında vantuzlu vibratör, damarlı vibratör, uzun vibratör, kalın vibratör, kısa vibratörler olarak grup halindedir. Tabiki teknoloji ilerlediği sürece realistik penislerde işlevi, kullanımı daha kolay ve etkili şekilde tasarlanmaktadır. Titreşimli vibratör, pille çalışan hareketli vibratörler olarak her geçen gün daha da geliştirilmektedirler. REALİSTİK PENİS genelde keyfine ve zevkine düşkün, cinselliği çok seven, orgazm oldukça kendisini mutlu hisseden kişiler kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar penisi genel olarak yalnız bayanlar veya eşi tarafından yeterince tatmin olmayan partnerler kullanmaktadırlar. Şimdi rahatlamaya çalışın ve kendinize bir şans verin. Birçok kadın PROTEZ PENİS yardımıyla orgazma yaklaştıklarında başka yöntemlerle doyuma ulaşmayı öğrenebiliyor. Birkaç kez orgazm olduktan sonra, orgazma yaklaştığınızda verdiğiniz tepkileri de genişletebileceksiniz. Şimdilik bu tür bir uyarıcının size uygun olup olmadığını anlamak için kendinize bir şans verin.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: