Penis boyunuz kısaysa veya penis ebatlarınız ince ise, bazı ürünler ve cihazlarla irileşmesi için işlem yapabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak ürünlerden biri ise uzatmalı prezervatif lerdir. Bu ürünler, penis uzunluğunda yaklaşık olarak 5 cm kadar uzama sağlamaktadır. Bu sayede, organın daha uzun hale gelmesi sağlanmaktadır. Öte yandan, kalınlığı da oldukça artmakta, organ hacim kazanmaktadır.

Uzatmalı prezervatif modelleri, son derece ten dokusunda malzemeler olan silikon veya lateksten hazırlanmaktadır. Bunlar bayanlara da zevk veren çok özel ürünlerdir. Öncelikle, cinsel organın gerçekten gözle görülür şekilde hacim kazanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde, partnerin de cinsel organında çok fazla uyarılma olmaktadır. Ayrıca, peniste bu şekilde bir etkinin olması, erkeğin kendine güvenin olmasını da sağlar.

Uzatmalı prezervatif modellerini, seks shoplarda bulabilirsiniz. Ayrıca, online mağazalardan almanız da mümkündür. Online alışveriş sitelerinden alım yapmak, özellikle, seks shoplara gitmekten çekinen kişiler için uygun olmaktadır. Tamamen gizli ve kapalı pakette gelen kargoları rahatlıkla açabilirsiniz. Sizden başka kimse paket içeriğiniz bilmez.

SUNİ VAJİNA

Erkeklerin özel zamanlarında, cinsel ihtiyaçlarının olduğu anlarda, kendilerini tatmin etmeleri için bazı ürünler kullanmaları çok yerinde olacaktır. Bunların başında ise suni vajina modelleri gelmektedir. Suni vajinalar, insan dokusuna çok yakın bir malzeme olan silikon ile hazırlanmaktadır. Silikon yumuşak, elastik ve kullanışlı bir üründür. Et ve deri dokusuna yakın olduğundan, bu malzemeye dokunduğunuzda sanki gerçek bir vajinaya dokunuyor hissi alırsınız. Bu nedenle, çok yüksek şekilde haz almanız kaçınılmazdır.

Suni vajinalar, tamamen bir vajina boyutunda hazırlanmaktadır. Beylerin penis boyları ve kalınlıkları be olursa olsun, rahatça kullanmaları mümkündür. Öte yandan, bu ürünlerin özellikle titreşimli olanları çok zevk vermektedir. Titreşim oranını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Zevkinize göre, kıllı vajina, zenci vajinası ve normal suni vajinalardan almanız mümkündür.

Seks shoplardan suni vajina modellerini alabilirsiniz. Artık, büyük illerimizin hemen hepsinde bu mağazalar bulunmaktadır. Öte yandan, rahatça alışveriş yapmak için sanal alışveriş sitelerinden yararlanmanız da mümkündür. Bu sayede, birçok yeni modeli uygun fiyatlara alma şansınız olacaktır.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: