Birçok uzatmalı prezervatif çeşidi bulunmaktadır. Ancak asıl soru geciktirici setlerdir. Prezervatif cinsel yol ile bulaşan hastalıkları önlemekte ve doğumu kontrol etmekte kullanılmaktadır. Bazen partnerler bir bebeğe annelik – babalık yapamayacağını düşünürler. Bu yüzden bayan doğum kontrol hapı erkek ise prezervatif kullanır. Birçok prezervatif ise latex ile yapılmıştır. Latexe alerjisi olan kişiler üzerinde non- latex yazan prezervatifleri kullanmak gerekmektedir. Nadiren de olsa latex alerjisi olan kişiler bulunmaktadır. Eşler bazen daha fazla zevk almak için uzatmalı prezervatif alırlar ki partnerinin en uç noktalarına ulaşırlar. Prezervatifi kullanmadan önce son kullanma tarihinin geçip geçmediğinden emin olunmalıdır. Güneşe maruz kalan prezervatiflerin yırtılma olasılığı fazlası ile yüksektir.

Uzatmalı PrezervatifBirkaç prezervatif özelliğini anlatmak istiyorum. uzatmalı prezervatif – 0832-7 Best Seller Ürün. Penisi 7.5 Cm Büyüten Et Hassasiyetinde Uzatmalı Prezervatif. Et Hassasiyetinde Geleceğin teknolojisi İle Üretilmiş , Şimdi Size Özel Olarak Türkiye’de Sadece Bizde. Amerika’dan İthal, Kaydırıcı Hediyeli. 8-12 Cm Uzunluğunda Penislere Uygundur. Bu ilk çeşit. İkinci çeşidi ise anlatmak istersek şu şekilde anlatırız. UZATMALI PREZERVATİF – 0847-7 Best Seller Ürün. Penisi 5 Cm Uzatan Önü Kalın Cyberskin Uzatmalı prezervatif. Et Hassasiyetinde Geleceğin teknolojisi İle Üretilmiş , Şimdi Size Özel Olarak Türkiyede Sadece Bizde. Amerikadan İthal, Kaydırıcı Hediyeli. 12-18 Cm Uzunluğunda Penislere Uygundur. Üçüncü çeşit ise; UZATMALI PREZERVATİF – 0831-7 Best Seller Ürün. Penisi 4 Cm Uzatan Cyberskin Uzatmalı prezervatif. Et Hassasiyetinde Geleceğin teknolojisi İle Üretilmiş , Şimdi Size Özel Olarak Türkiyede Sadece Bizde. Amerikadan İthal, Kaydırıcı Hediyeli. 10-15 Cm Uzunluğunda Penislere Uygundur. Prezervatif kullanımı basittir.

En son çeşit ise; UZATMALI PREZERVATİF – 8709-6 Gerçek Et Hassasiyetinde, Cyberskin Teknolojisi ile üretilmiş, Motorlu Uzatmalı Prezervatif. Hem Vibratör Hemde Uzatmalı Prezervatif Olarak Kullanım. Kullanımda Penisi 7.5 Cm Büyüterek Daha Fazla Zevk Yaşatır. Prezervatif kullanımı kolaydır.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: