Erkeklerin en önem verdiği konuların başında, cinsel organlarının uzunluğu gelmektedir. Kalın ve uzun bir penisi ola erkek, bunu gurur meselesi olarak görmektedir. Uzuvları istedikleri kadar iri ve uzun olmayan beyler de aynı durumda, önemli komplekslere girmektedirler. Penis boyunu uzatmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Penis uzatan krem, hap, penis büyütücü kitler, pompalar kullanılabilir.

Küçük penis derdine son

Küçük penis derdine son

Bu aletlerin kullanım aşamasında, belirli bir süre geçebilir. Bu süreç zarfında, bazı yan ürünlerle zevkli cinsel anlar yaşayabilirsiniz. Bunların balında, uzatmalı prezervatif modelleri gelmektedir. Bu ürünler, lateks denen çok sağlıklı ve ten dokusuna yakın bir malzemeden hazırlanmaktadır. Alerjik durumlar yaşanmamaktadır. Bununla birlikte, lateks alerjisi olan kişiler, silikon malzemeden hazırlanan ürünleri de kullanabilirler.

Uzatmalı prezervatifler, cinsel organın ebatlarına önemli katkı yapmaktadır. Yaklaşık olarak 5 cm kadar bir uzunluk sağlamaktadır. Bu da oldukça önemli bir uzunluktur. Bu ürünler esnek olduğundan, yaklaşık olarak 10 ile 25 cm arası penislere kadar kullanılabilir. Öte yandan cinsel ilişki sırasında, bayan cinsek organında asla bir his eksikliği de yaratmamaktadır.

PREZERVATİF NASIL KULLANILIR?

Cinsel hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunmak için prezervatif kullanımı çok önemlidir. Prezervatif, yaklaşık olarak 100 yıldır kullanılan bir üründür. 1800 lü yılların sonlarında keşfedilen bu ürün, günümüzde neredeyse hiç hissedilmeyecek incelikte üretilmektedir. Sağlıklı bir cinsel ilişki için prezervatif kullanımı çok önemlidir. Ancak, her şeyden önce prezervatif nasıl kullanılır bilmek gerekmektedir.

Prezervatif, çok ince olan ve kolay yırtılabilen bir üründür. Bu nedenle paketinden çıkarırken dikkat etmek gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün yırtılması mümkündür. Ürünü paketten çıkardıktan sonra açılarak, uçtan dibe göre yavaş hareketlere takılması gerekmektedir. Penis ucunda, meninin akması için bir boşluk bırakılmalıdır. Bu yapılmazsa, üründe yırtılma olabilir. Sağlıklı bir cinsel ilişki için taktığınız prezervatifte herhangi bir imalat hatası olarak delik veya yırtık olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Bu şekilde, hatalı olanları görebilirsiniz. Bu ürünleri almak için eczane, seks shop veya online mağazaları tercih edebilirsiniz. Özellikle, online mağazalardan zengin çeşitleri ve yeni modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: