Öncelikle vibratör nedir sorusunu cevaplamak gerekmektedir. Vibratör yapay penistir. Su fışkırtma ve titreşim gibi birçok özelliklere sahip olanları vardır. Vibratöre hemen hemen her sektörde kullanılan, vibrasyon yapan aletdir de denmektedir. Genellikle vibratörü lezbiyenler (eş cinsel kızlar) kullanmaktadır. Biz o şekilde bilmekteyiz. Sonra ise akıllara takılan diğer bir soru ise “vibratör nasıl kullanılır?” olmaktadır. Vibratör kullanımı aslında basit bir kullanıma sahiptir.

VibratörBir yerde gördüğüm bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum. Yazı da şöyle yazıyordu. “Kadınlar genellikle vibratör kullanarak orgazm olmaktan kaygılanırlar. Yapay bir orgazm olacağını ve zevk alamayacaklarını düşünebilirler. Aslında vibratörle uyarılmak diğer uyarılma yöntemlerinden farklı değil. Hatta bu aletin arkasında bir insan olduğunu hatırlayın. Vibratörün kontrolü altındasınız. Ellerinizle en iyi nasıl dokunduğunuzu keşfettiğiniz gibi aynı şekilde vibratörle keşfedeceksiniz. Vibratör sabit bir uyarıcı sağladığı halde en duyarlı yerleri bulacak olan sizsiniz. Bir partneriniz ve vibratörle ilgili ne düşüneceği hakkında kaygılarınız varsa ona bu bölümü okutabilir, olumlu ve olumsuz düşünceleri değiştirebilirsiniz. Biz partnerin vibratörü bütün vücudunda gezdirmesini tavsiye ediyoruz. Bazı erkekler cinsel organlarının vibratörle uyarılmasından hoşlanıyor, bazıları çok gergin oluyor. Her iki durumda da çiftler vibratörden zevk alacakları bir yol bulabilirler.” Ben bu yazıyı gerçekten de çok doğru buluyorum. Vibratör satın almakdan korkan insanlar için çok mantıklı bir açıklamadır.

Vibratörü her ikinizin vücudunda da kaslı bölgelerde (cinsel organlar hariç) kullanarak başlayın. Özellikle sırt, boyun, kol ve bacak kasları. Değişik şeyler deneyin ve vibratörün buraları rahatlatıp rahatlatmadığını görün. Vibratör bu şekilde kullanılmaktadır. Başta da dediğim gibi vibratör kullanımı çok basit bir yöntem ile yapılmaktadır. Vibratörün titreşimli ve su fışkırtan çeşitleri bulunmaktadır. Ancak çoğunlukla titreşimliler kullanılmaktadır.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: