Soru:

İlişkiden zevk alamıyorum
Eşimle isteyerek ilişkiye giriyoruz ama ben zevk almıyorum. Acaba cinsel gücü artıran haplar işe yarar mı? Benim zevk almamı sağlar mı?

Cevap:

Sevgili okurum, alışamadın. Beynindeki baskıları atamadın. Çünkü onlar bilinçaltına kök salmış. Alışacaksın ama olaylara cinsel açıdan değil, estetik, erotizm ve duygusal açıdan bakarsan belki cinselliğine bir kapı açarsın. Önünde uzun bir yol var. Karamsarlığa kapılma. Evlilik hayatın umarım usta bir adamladır ve o sana anyayı Konya’yı öğretir.

Soru 2:

Zevk alamıyorum
25 yaşındayım, yeni evliyim. Cinsel ilişkiden zevk almıyorum. Rol yapıyorum. Hiç orgazm olmadım. Eşimi ve kendimi kandırmaktan sıkıldım. Ne yapmalıyım?

Cevap 2:

Sevgili okurum, eşinde erken boşalma yoksa sorun çözülecektir. Burada eşinin ustalığı, estetiği önemli rol oynar. Ayrıca eşinin kendini cinsel yönden istenir duruma getirmesi İçin senin bazı özelliklerini keşfetmesi ve fantezileri kullanmanız şart. Böylece bu yolda kazanımlarınız olacak. Bu konuda kadınlar hedefe geç ulaşıyor. Ama kafaya takarsan yolunuz daha da zorlaşacak. O sırada dikkatinizi kendinize değil zevklere, fantezilere doğru kaydırırsanız işiniz kolaylanabilir.

Bunu okuyanlar şunları da okudu: